סדנאות תאטרון- פוקוס

תאטרון חי-פה מזמין את כל מי שמבקש להגשים חלום, ללמוד משחק, להכיר את חווית התאטרון, לפתח ביטוי יצירתי בקבוצה תומכת ולהופיע על במה - ילדים, בני נוער, סטודנטים ומבוגרים שדבק בהם "חיידק במה" מוזמנים למצוא ולהירשם לסדנה המתאימה לכם:
improvisation3

אימפרוביזציה

הבסיס לכל שחקן נלמד ביכולת שלו לאלתר. סדנת אימפרוביזציה בת 10 מפגשים המלמדת בסיס של אלתור בתאטרון. בסדנה נמצא את האבסורד והקומי במצבים מהחיים, ונלמד להביא אל הכאן ועכשיו באופן מהיר ואינטואיטיבי את המחשבות, הרגשות והתכנים שמקיפים אותנו.

creation2

עבודת דמות

איפה אני מסתיים והדמות מתחילה ללכת? סדנה בת 10 מפגשים ללמידה והעמקה של עבודת דמות. בסדנה נלמד לעומק את הבסיס לעבודה על דמות, דרך הכרת עולמה הפנימי, תכונותיה ומערכות היחסים הסובבות אותה. באמצעות העבודה על הדמות נחקור את דרך הביטוי המאפשרת נוכחות ואמינות אישית ובימתית.

creation3

השחקן היוצר

ליצור מעצמנו על הבמה! סדנת בת 14 מפגשים להתנסות בחוויית היצירה הבימתית. תהליך אישי וקבוצתי שבו נלמד להשתמש בכלי המשחק השונים בעבודה על מופע מתוך יצירה משותפת.

holistic

תאטרון הוליסטי

מסע עומק דרך תאטרון. סדנה אינטימית וחווייתית בת 14 מפגשים המתעמקת בעבודה פנימית להעצמת המודעות האישית דרך כלים מעולם התאטרון, תנועה, יצירה ומדיטציה. בסדנה נתחבר אל הסיפורים שלנו וחלקים, מודעים ולא מודעים, בתוכנו. בעזרת כוחו של הדמיון נוכל ללדת את עצמנו מחדש ולהביא תכנים וחלקים שקיימים בתוכנו פנימה אל קדמת הבמה.

sipoor

תאטרון סיפור

הסיפור כבסיס לפיתוח אומנות הבמה. סדנה בת 14 מפגשים, שבה נפגש עם סגנון משחק יחודי, המאפשר לשחקן מעבר תמידי בין מעורבות רגשית באירוע הבדיוני לבין ניתוק והעברת הסיפור כמספר המתבונן מהצד באירועים. מבחינה משחקית מפתחת ההתנסות בתאטרון הסיפור את יכולותו של השחקן להביע באמצעות משחקו את תובנותיו על מהלכי הדמות ומאפשרת לו גמישות משחקית תוך מעבר מתמיד בין פעולת הסיפור לפעולת המשחק.