סדנאות תאטרון- שנתי

תאטרון חי-פה מזמין את כל מי שמבקש להגשים חלום, ללמוד משחק, להכיר את חווית התאטרון, לפתח ביטוי יצירתי בקבוצה תומכת ולהופיע על במה - ילדים, בני נוער, סטודנטים ומבוגרים שדבק בהם "חיידק במה" מוזמנים למצוא ולהירשם לסדנה המתאימה לכם:
IMG_1494

מרימים מסך - סדנת משחק למתחילים

אתם שחקני נשמה שאוהבים תאטרון בלב? סדנת משחק למתחילים ולאלה הרוצים להתנסות בחווית הבמה. בסדנה נלמד את שפת התאטרון ויסודות המשחק – החל מטכניקות לאימפרוביזציה וכלה בעבודת דמות במונולוגים ובסצנות. כמו-כן, נצבור ניסיון ונשתלב בעבודה קבוצתית מחזקת המאפשרת ביטחון ונינוחות מול קהל.

פרינג׳ מקומי

פרינג׳ מקומי - הפקה למתקדמים

תאטרון חי-פה ממשיך לקדם תאטרון פרינג' מקומי בחיפה. שחקנים בוגרי סדנאות, בעלי ניסיון, יכולת ורצון מוזמנים לסדנת מתקדמים אשר תאפשר חוויית במה משמעותית ומלאה. בסדנה נעמיק את חווית היצירה ונעלה הפקה ייחודית בסוף השנה. לסדנה מוזמנים שחקנים אשר השתתפו בשנים הקודמות בהפקות ובסדנאות תאטרון חי-פה או במקומות אחרים ומעוניינים להעמיק לתוך חווית היצירה ככלי ביטוי אישי וקבוצתי.

ילדים

לתפוס במה- לילדי כיתות ד׳ ה׳ ו׳

השחקנים הצעירים בסדנת התאטרון לילדים מוזמנים להכיר את קסם התאטרון אשר מאפשר להתבטא במילה, בצליל, בתנועה וביצירת עולם אנושי דמיוני. חווית התאטרון מאפשרת לתת דרור לדמיון, ליצור דמויות, לבנות עלילה ולשלוט בהתפתחותה. כמו כן, המשתתפים בסדנה יכירו זה את זה וילמדו לעבוד יחד במסגרת פעילות יצירתית המפתחת בטחון ויכולת ביטוי.

חלום-1

שם המשחק - סדנה להפקה

סדנת משחק למשתתפים בעלי ניסיון, המעוניינים להעמיק את מיומנויות המשחק והבמה. הסדנה מציעה תהליך עבודה מעמיק על הפקה מקצועית שתעלה בסוף השנה. במהלך הסדנה נעסוק בגישות מגוונות ליצירה תיאטרונית, נתנסה בטכניקות שונות להבעה בימתית ונשכלל את ארגז הכלים שלנו כשחקנים וכיוצרים.

76815c48-c8e7-47ae-9463-b4202c8bae89

אימפרוקומדי - אילתור וקומדיה

סדנת אימפרו וקומדיה פונה לכל מי שהתאטרון בליבו, ורוח הצחוק בגבו. אם פועמים בכם רעיונות יצירתיים ודמיון מפותח – זאת ההזדמנות להביא אותם אל במה ולאלתר סיטואציות. בסדנה נמצא את האבסורד והקומי במצבים מהחיים, ונלמד להביא אל הכאן ועכשיו באופן מהיר ואינטואיטיבי את המחשבות, הרגשות והתכנים שמקיפים אותנו.