סדנאות תאטרון- שנתי

תאטרון חי-פה מזמין את כל מי שמבקש להגשים חלום, ללמוד משחק, להכיר את חווית התאטרון, לפתח ביטוי יצירתי בקבוצה תומכת ולהופיע על במה - בני נוער, סטודנטים ומבוגרים שדבק בהם "חיידק במה" מוזמנים להירשם לסדנת מתחילים או מתקדמים להפקה.
IMG_1494

מרימים מסך - סדנת משחק למתחילים

אתם שחקני נשמה שאוהבים תאטרון בלב? סדנת משחק למתחילים ולאלה הרוצים להתנסות בחווית הבמה. בסדנה נלמד את שפת התאטרון ויסודות המשחק – החל מטכניקות לאימפרוביזציה וכלה בעבודת דמות במונולוגים ובסצנות. כמו-כן, נצבור ניסיון ונשתלב בעבודה קבוצתית מחזקת המאפשרת ביטחון ונינוחות מול קהל.

ילדים

לתפוס במה- לילדי כיתות ד׳ ה׳ ו׳

השחקנים הצעירים בסדנת התאטרון לילדים מוזמנים להכיר את קסם התאטרון אשר מאפשר להתבטא במילה, בצליל, בתנועה וביצירת עולם אנושי דמיוני. חווית התאטרון מאפשרת לתת דרור לדמיון, ליצור דמויות, לבנות עלילה ולשלוט בהתפתחותה. כמו כן, המשתתפים בסדנה יכירו זה את זה וילמדו לעבוד יחד במסגרת פעילות יצירתית המפתחת בטחון ויכולת ביטוי.

חלום-1

שם המשחק - סדנה להפקה

סדנת משחק למשתתפים בעלי ניסיון, המעוניינים להעמיק את מיומנויות המשחק והבמה. הסדנה מציעה תהליך עבודה מעמיק על הפקה מקצועית שתעלה בסוף השנה. במהלך הסדנה נעסוק בגישות מגוונות ליצירה תיאטרונית, נתנסה בטכניקות שונות להבעה בימתית ונשכלל את ארגז הכלים שלנו כשחקנים וכיוצרים.